Online odhad

Rychle, přesně, zdarma, bez schůzky, z pohodlí domova.

  • Uvažujete o prodeji Vašeho bytu a nevíte, jak stanovit jeho cenu?  Nechcete udělat s cenou chybu? Nechcete stanovit cenu moc vysokou a marně čekat na kupce? Nebo stanovit cenu nízkou a přijít tak o zisk?

Správné nastavení ceny nemovitosti je klíčovým bodem při jejím prodeji. Můžete mít byt v nejvyhledávanější lokalitě, můžete připravit perfektní fotky, byt perfektně připravit, udělat nejlepší video prohlídku, super půdorys, ale se špatnou cenou je Vám všechno Vaše snažení k ničemu.

Pro své klienty proto vypracovávám podrobný online odhad zdarma. Díky němu dokáži stanovit reálné cenové rozmezí, za které lze nemovitost prodat. Na základě této analýzy lze nastavit celkovou strategii prodeje.

  • Nebo Vás zajímá aktuální cena Vašeho bytu, ale o prodeji neuvažujete?  Chcete být prostě " v obraze".

Jak získat odhad bytu zdarma?

  1. Klikněte na tlačítko "online odhad zdarma".
  2. Objeví se Vám formulář, který vyplníte a odešlete.

  3.  Emailem Vám přijde potvrzení, že jsem Vaši žádost obdržela.

  4. Do 24 hodin Vám zavolám výsledek odhadu Vašeho bytu a zašlu Vám také podrobný report odhadu ceny bytu emailem.

Odhad ceny bytu stanovím na základě:

Informací, které mi o bytě poskytnete ve vyplněním dotazníku. Následně také vyjdu ze tří zdrojů - informací z katastru nemovitostí, realitních databází a mých zkušeností.

Informací z katastru nemovitostí

Zde jsou veškeré kupní smlouvy vedeny. Vím tedy, za jakou cenu se konkrétní byty ve Vaší lokalitě prodaly. Ceny, za které se byty opravdu prodaly, se často od těch nabídkových cen, které můžete najít na realitních serverech liší a to někdy i o několik desítek procent.

Z interních zdrojů a databází

Pracuji s interními databázemi naší realitní kanceláře RE/MAX, která má za sebou desítky tisíc prodaných nemovitostí.

Z dlouholetých zkušeností

Během své  realitní praxe jsem pomohla prodat, pronajmout, ale i poradit stovkám klientů. Vím, jaká je nabídka a poptávka po bytech v dané lokalitě. Vím, jaké okolnosti v dané lokalitě cenu nemovitosti ovlivňují.