Prodej bytu 1+kk,27m2, Praha - Prosek

REZERVOVÁNO - Exkluzivně vám nabízím prodej slunného bytu 1+kk v osobním vlastnictví, o podlahové ploše 26,9 m2 + lodžie 6,6 m2, v 3NP panelového domu s výtahem v ulici Bílinská na Proseku. Byt je v původním stavu, před kompletní rekonstrukcí, který si můžete upravit dle vašich představ.

Bytovou jednotku tvoří: pokoj s kuchyňskou linkou 20,2 m2, předsíň s vestavěnou skříní 2,9 m2, komora mimo bytovou jednotku 0,9 m2, koupelna 2 m2, WC 0,9 m2 a zasklená lodžie 6,6 m2. Celkové náklady na provoz, kromě elektřiny činí cca 2.866 Kč/měsíc.
Byt je orientován východním směrem a poskytuje příjemný výhled do zeleně. V bytovém domě je možné využít kolárnu.Dům postupně prochází rekonstrukcí. Již proběhlo zateplení fasády, oprava střechy, výtahu, výměna stoupaček, výměna oken na chodbách.

Předností této lokality jsou: kompletní občanská vybavenost -obchodní centrum Letňany, poliklinika, pošta, OBI, restaurace, školy, školky, aj.., vynikající dopravní obslužnost - metro linky C (stanice Střížkov a Prosek), autobusy na metro linky B - Vysočanská; spousta zeleně v okolí, Park přátelství.
Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, který vám ráda pomohu s našimi hypotéčními poradci zařídit.

CENA: 2.095.000,-Kč