Prodej bývalého mlýna Úpice-Radeč

PRODÁNO - Dovolte mi, abych Vám v exkluzivním zastoupení společnosti RE/MAX Future nabídla ke koupi zrekonstruovaný bývalý mlýn s přilehlými pozemky o celkové rozloze 7.980m2. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě obce Radeč u Úpice.

Roubená část objektu byla postavena v roce 1807, ke kterému byla dostavena mlýnice v roce 1910. V roce 1999 prošel dům rozsáhlou rekonstrukcí. Dům je podsklepen.

Dispoziční řešení nabízí v prvním nadzemním podlaží obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 ložnice, společenskou místnost, koupelnu se sprchovým koutem a WC, chodbu.
Dřevěné schody Vás zavedou do prvního patra, kde se nachází 4 ložnice, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a WC.
Ve třetím a čtvrtém nadzemním podlaží jsou rozsáhlé půdní prostory.

Vytápění domu je řešeno elektrickými přímotopy a lokálním vytápěním na tuhá paliva. Ohřev vody bojlerem. Odpad je sveden do žumpy. Objekt je napojen na obecní vodovod.

Starší část objektu je postavená z roubeného zdiva o tl. 25cm. Sklep je kamenný, o tl. zdí 90cm, střecha sedlová, pokrytá eternitovými šablonami. Okna dvojitá - ven a dovnitř otvíraná. Podlahy obytných místností jsou ze škvárobetonu s dřevěnými deskami. Dlažba chodby je z kamenných desek, dlažba sklepa rovněž.
Mlýnice je postavena z cihlového zdiva o tl. 45cm, se střechou z eternitových šablon. Okna dvojitá, ven i dovnitř otvírací. Podlaha mlýnice ze škvárobenotu a dřevěných desek, ze sklepa zateplená. Ve 3 ložnicích jsou plovoucí podlahy, v ostatních místnostech podlahy prkenné.K mlýnu patří ještě druhý objekt, který je umístěn v bezprostřední blízkosti. Jednán se o roubenou chalupu, která je určena buď k celkové rekonstrukci, nebo k demolici.

K objektu vede vlastní příjezdová cesta. Na pozemku je i potok.

V Úpici se nachází veškerá občanská vybavenost - lékař, obchody, pošta, market, škola, školka, BUS. Vzdálenost od Trutnova 10km. V dosahu jsou i horská střediska Mladé Buky, Jánské Lázně, Pec pod Snežkou.

CENA: 4.700.000,- Kč (včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK)

Zaujala vás tato nabídka? Nechte mi na sebe kontakt a já se vám co nejdříve ozvu.

Lenka Lequin

RE/MAX Future, U Koruny 1742/16, Hradec Králové 2

+420 605 825 147

lenka.lequin@re-max.cz