Prodej chaty / chalupy, 70 m²

Čistá u Horek, okres Semily

Ve výhradním zastoupení společností RE/MAX Future, Vám nabízíme ke koupi poloroubenou chalupu (na katastru vedena jako rodinný dům) s pozemkem o celkové výměře 1 495 m², nacházející se v obci Čistá u Horek, těsně u silnice I/16. Nemovitost se nabízí včetně zařízení a vybavení.


Dispozice objektu nabízí v přízemí chodbu, obytnou kuchyň, pokoj, komoru, koupelnu s vanou a toaletou, kůlnu. Po dřevěných schodech se dostanete na prostornou půdu.

Dům byl postaven cca v roce 1869. Poslední rekonstrukce proběhly v 70. letech - dům byl podřezán, vyměněny okna, dostavena koupelna a komora, vybetonována obytná kuchyň, opraven komín (není vyvložkován).
Chalupa je napojena na veřejné rozvody elektřiny a vody. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, odpady svedeny do septiku s trativodem.

Topení zajištěno kotlem na tuhá paliva, který je umístěn v chodbě a kamny v obytné kuchyni. Na pozemku je studna a garáž, postavená cca před 25 lety. PENB se připravuje.


Nemovitost se nachází na mírně svažitém pozemku o celkové výměře 1 495 m² a je volně přístupná ze zpevněné obecní komunikace. Ve spodní části pozemku protéká malebný potůček.


Oblast Podkrkonoší nabízí překrásnou přírodu, oblíbená lyžařská střediska jsou navíc v dojezdové vzdálenosti.
Obec Čistá u Horek disponuje následující občanskou vybaveností - MŠ a ZŠ, autobusové zastávky linek " 406" a "670964", obecní úřad, knihovna, potraviny, sokolovna, 2 restaurace, hasiči.

V ceně: právní servis, advokátní úschova u společnosti PPS advokáti s.r.o., provize RK a správní poplatek na katastru nemovitostí


V případě zájmu o bližší informace mě prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Podrobné informace

Poloha objektu:

Samostatný

Celková plocha:

70 m2

Počet podlaží v objektu:

1

Plocha parcely:

1 495 m2

Druh objektu:

Smíšená

Stav objektu:

Před rekonstrukcí

Odpad:

Septik

Občanská vybavenost:

Škola, Školka, Pošta,
Supermarket

Typ domu:

Přízemní

Typ nemovitosti:

Chaty a rekreační objekty

Užitná plocha:

70 m2

Zastavěna plocha:

100 m2

Umístění objektu:

Rušná část obce

Energetická náročnost budovy:

G

Vybaveno:

Ano

Voda:

Dalkový rozvodFotogalerie

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?


Naleznete mě na těchto sociálních sítích: