Prodej rodinného domu, 150 m²

Jasenná, okres Náchod

Rezervováno-Ráda bych Vám nabídla ke koupi polovinu dvojdomku o dispozicí 3+1 s garáží a technickým zázemím, který se nachází v obci Jasenná. Obec Jasenná je vzdálena od Jaroměře 6 km, 20 km od Hradce Králové, 20 km od Nového Města nad Metují a 24km od Náchodu. Dům byl postaven v roce 1976. Jedná se o jednopatrový, částečně podsklepený objekt s obytným podkrovím.


Celková výměra pozemku 1.351 m2.V suterénu, které je přístupný z domu, se nachází technické zázemí. Vstup do garáže je venkem. První nadzemní podlaží nabízí následující dispozici - kuchyň se spíží (orientace východním směrem), dva samostatné pokoje (orientace západním směrem), koupelnu s vanou a umyvadlem, samostatnou toaletu, šatnu a chodbu. Ve druhém podlaží je umístěn jeden pokoj se vstupem na balkon a velký půdní prostor.


Objekt je napojen na obecní vodovod i soukromou studnu, elektřinu a septik s přepadem do obecní kanalizace.

Vytápění je zajištěné kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem (Protherm Ray 14k), ohřev vody je bojlerem, ale vodu lze ohřát i topením v kotli. Na dvoře je postavena dílna. Zahrada se zahradním domem je osázena stromy a keři.

Průkaz energetické náročnosti vystaven - třída G.Obec Jasenná je největší a nejdelší obcí Jaroměřska. Počet obyvatel trvale žijících v obci k 1. 1. 2019 byl 751 obyvatel.

Obec disponuje následující občanskou vybaveností - mateřská škola, základní škola, restaurace, obchod "Hruška", pošta, obecní úřad, knihovna, autobusové zastávky (směr Jaroměř, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, České Meziříčí). Pro aktivní trávení volného času mohou děti, mládež i dospělí navštěvovat různé kroužky a oddíly obce.

V případě zájmu o bližší informace či prohlídku nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Podrobné informace

Poloha objektu:

Řadový

Počet podlaží v objektu:

2

Plocha parcely:

1  351 m2

Druh objektu:

Smíšená

Stav objektu:

Dobrý

Celková plocha:

150 m2

Zastavěná plocha:

100  m2


Voda:

Dálkový rozvod

Druh stavby:

Rodinný dům

Typ nemovitosti:

Domy a vily

Odpad:

Kanalizace

Užitná plocha:

150  m2

Typ domu:

Patrový

Umístění objektu:

Klidná část obce

Energetická náročnost budovy:

G


Počet bytů celkem:

1

Občanská vybavenost:

Škola, Školka, Pošta, Supermarket

Fotogalerie

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?


Naleznete mě na těchto sociálních sítích: