Prodej komerčního objektu, 550 m²

ulice Poštovní, Smidary

Prodáno-Společnost RE/MAX Future Vám nabízí možnost investice do nemovitosti v centru Smidar. Jedná se o bývalou faru s přilehlými pozemky o celkové rozloze 3.235 m2. Fara byla postavena v roce 1795 a nachází se v ochranném pásmu nemovité kulturní památky, kostela sv. Stanislava.

Smidary leží 6 km od Nového Bydžova.V současné době je objekt evidován příslušným katastrálním úřadem jako objekt občanské vybavenosti.

Jedná se o dvoupodlažní budovu s možností využití podkroví a sklepa.Na domě již začaly následující opravy a rekonstrukce:

Dům byl cca před 1 rokem podřezán, podlahy jsou částečně zatepleny, částečně zhotovené obložení stropů pro sádrokartonové podhledy.
Okna špaletová, vyrobena dle původních, nezasklena a před nátěrem. Střešní okna také vyrobena. Všechna okna uskladněna u majitele.
Celé podkrovní zateplené a obložené protipožárním sádrokartonem.
Střecha stará cca 3 roky, včetně okapů a svodů.IS - elektřina, plyn, kanalizace - hlavní odpad domu položen, obecní vodovod na hranici pozemku


Obec nabízí následující občanskou vybavenost: - ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, lékárna, knihovna, potraviny Hruška, sokolovna, venkovní sportoviště, restaurace, aj. Občané mají výhodné vlakové (na trati Chlumec n. C. - Trutnov) a autobusové spojení s Novým Bydžovem a Hradcem Králové.

Pro další informaci či dojednání prohlídky jsem vám k dispozici na telefonu nebo emailu.

Podrobné informace

Počet podlaží v objektu:

2

Plocha parcely:

3 235m2

Druh objektu:

Smíšená

Stav objektu:

Před rekonstrucí

Počet bytů celkem:

1

Zastavěná plocha:

200 m2

Druh stavby:

Ostatní

Typ nemovitosti:

Komerční objekty

Užitná plocha:

550  m2

Typ domu:

Patrový

Umístění objektu:

Centrum obce

Energetická náročnost budovy:

G


Voda:

Dálkový rozvod

Fotogalerie

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?


Naleznete mě na těchto sociálních sítích: