Prodej RD Jeníkovice 

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi řadový rodinný dům, o celkové zastavěné ploše 113,21 m2, parcele o celkové výměře 839 m2, v obci Jeníkovice. Jedná se o poctivou prvorepublikovou stavbu, v původním stavu, s pevnými stavebními prvky. Vzdálenost od Třebechovic pod Orebem 3km, vzdálenost od Hradce Králové 14km.

V rodinném domě se v prvním nadzemním podlaží nachází zádveří, chodba, kuchyně, jeden průchozí pokoj, jeden samostatný pokoj, koupelna s vanou, bojlerem a WC, komora s spíž. V druhém nadzemním podlaží je velký půdní prostor, která vybízí k rozšíření domu. Nemovitost je částečně podsklepena.

Veranda, kde se nachází zádveří, koupelna a komora byla přistavena následně. Na pozemku je kůlna. Topení kamny, ohřev vody v koupelně zajištěn lázeňskými kamny. Do domu je přivedena elektřina, plyn na hranici pozemku. Voda a kanalizace se nacházejí kousek za hranicí pozemku.

Pozemek je rovinatý a jeho tvar umožňuje na parcele postavit další dům.

V obci se nachází MŠ, pošta, knihovna, potraviny, restaurace, Sportovní klub Jeníkovice, Sbor dobrovolných hasičů, autobusová zastávka.

Nemovitost je bez právních vad a ihned volná.

V případě zájmu o bližší informace či prohlídku nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Lenka Lequin

 RE/MAX Future

lenka.lequin@re-max.cz

+420 605 825 147