Prodej RD Jičín - 7.200.000,-Kč

CENA: 7.200.000,-Kč - REZERVOVÁNO

(včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize)

Prodej rodinného domu, Jičín

Nabízíme ke koupi rodinný dům, typ bungalov, o dispozici 4+kk s garáží a technickým zázemím, v ulici Třešňová v Jičíně, s celkovou plochou pozemku 698 m², zastavěné ploše 168 m², obytné 100m². Lokalita Allanovy sady, s výhledem na Zebín, na klidném místě, díky jeho poloze posledního domu v zástavbě rodinných domů v neprůjezdné ulici. Dům je od centra Jičína vzdálen pouze několik minut.

Dům svojí promyšlenou dispozicí nabízí velmi pohodlné bydlení a kloubí výhody klasického bungalovu a patrového domu. Dispozice - zádveří, chodba, velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 3 samostatné pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, 2x technická místnost, garáž, terasa.

Velkou výhodou tohoto bungalovu je jeho zvýšení s možností vybudování dalších místností v podkroví kde je klasický pochůzí strop Miako. Do podkroví vedou schody a je zde připravené topení, voda, elektrika a odpady. Dům je vytápěn kondenzačním plynovým kotlem + v obývacím pokoji krbová kamna s výměníkem, teplo předávané do ústředního topení. Nízké náklady na topení. Kombinace podlahového topení a radiátory. Dům včetně garáže zateplen.

Garáž (š.4,6m) umožňuje parkování nejen vozidla, možné i další využití. Dálkové otevírání vrat do garáže i široké posuvné brány. Z garáže vstup přímo do domu. Před garáží na pozemku dvě parkovací místa. V domě je nainstalováno zabezpečovací zařízení a požární hlásiče s telefonní ústřednou.

Pozemek je obdélníkový, rovinatý. Zahrada orientovaná na jihovýchod, se zděným zahradním domkem se zavedenou elektřinou a bazén (o průměru 4,6m do půl zapuštěný do země).Bazénová filtrace řízená ze zahradního domku ve vlastní zděné šachtě. Na zahradu možný vjezd i boční bránou. K soukromí pomáhají vzrostlé túje a živý plot. Na zahradě i několik menších ovocných stromků zakrslé odrůdy.

Od centra města - 15 min. chůze, 10 min. obchodní dům Tesco. Nedaleko zastávka autobusu. Pod pozemkem se nachází ovocný sad, lesík a rybníky Hádek a Šibeňák.

Podrobné informace

Poloha objektu: Samostatný

Počet nadzemních podlaží objektu: 1

Užitná plocha: 168 m²

Plocha parcely: 698 m²

Druh objektu: Cihlová

Stav objektu: Velmi dobrý 

Vlastnictví: Osobní

Typ nemovitosti: Domy a vily

Doprava: Silnice, Autobus

Občanská vybavenost: Školka, Pošta, Supermarket

Zastavěná plocha: 168 m²

Sklep: Ne          

Topení: Ústřední plynové a jiné 

Typ domu: Přízemní

Energetická náročnost budovy: B

Fotografie

Mapa

Chcete vědět více?

Ing. Lenka Lequin

tel: 605 825 147

lenka.lequin@re-max.cz