Prodej RD Hradec Králové - 7.210.000,-Kč

CENA: 7.210.000,-Kč - REZERVOVÁNO

(včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize)

Prodej rodinného domu, Hradec Králové

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rodinný dům, který lze využít i pro komerční účely, o dispozicí 4+1 s malou garáží a velkým technickým zázemím, který se nachází v Hradci Králové - Plácky, v ulici Kydlinovská. Jedná se o poctivou prvorepublikovou vilu z roku 1936, v původním stavu, s původními a zachovalými stavebními prvky. Rodinný dům, o zastavěné ploše 105 m2, se nachází na velkém pozemku o celkové výměře 2.068 m2.

Dům, zcela podsklepen, se 2 nadzemními podlažími a půdou, nabízí následující dispozici: V suterénu se nachází 2 sklepy, prádelna a malá garáž. Přízemí je tvořeno verandou, chodbou, kuchyní, spíží, WC s umyvadlem, pokojem, jídelnou, schodištěm a terasou nad garáží. V prvním nadzemním podlaží se nachází 2 samostatné pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, schody na půdu. Podkrovní půda je stavebně neupravena.


V suterénu je stropní konstrukce betonová, v dalších podlažích trámová s dřevěným podbitím, s rákosovou omítkou a prkenným záklopem. V prvním nadzemním podlaží v jídelně a pokoji původní parkety, v kuchyni prkna a na nich položeno PVC, v příslušenství dlažba. V druhém nadzemním podlaží jsou podlahovou krytinou původní prkna, v příslušenství dlažba. Schodiště je betonové. Objekt je napojen na elektrické vedení, městský vodovod a městskou kanalizaci s ČOV. Na pozemku se nachází studna. Vytápění ústředním kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem. Střešní konstrukce z doby výstavby, krytinu tvoří asfaltové šindele. Krytina byla měněna před 5 lety. Obvodové zdivo cihlové. Severní strana je částečně zateplena.

Pozemek je rovinatý a oplocený. Jsou zde zeleninové záhony, vzrostlé ovocné a okrasné stromy, malé jezírko s lekníny. Parkování před domem nebo pod dřevěným přístřeškem, který je na pozemku. Zastávka MHD - 1 min. chůze od domu.

PENB se právě připravuje, proto je zatím uvedena energetická třída G. V případě zájmu o bližší informace či prohlídku nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Podrobné informace

Poloha objektu: Samostatný

Počet nadzemních podlaží objektu: 2

Užitná plocha: 220 m²

Plocha parcely: 2.068 m²

Druh objektu: Cihlová

Stav objektu: Před rekonstrukcí 

Vlastnictví: Osobní

Typ nemovitosti: Domy a vily

Doprava: Silnice, Autobus

Občanská vybavenost: Školka, Pošta, Supermarket-

Zastavěná plocha: 105 m²

Sklep: Ano          

Topení: Lokální elektrické 

Typ domu: Patrový

Fotografie

Mapa

Chcete vědět více?

Ing. Lenka Lequin

tel: 605 825 147

lenka.lequin@re-max.cz