Pronájem RD Trutnov - Hornova 

Nabízím Vám k pronájmu světlý a slunný rodinný dům (polovina dvojdomu) ve vyhledávané lokalitě Červený Kopec v Trutnově. Rodinný dům o dispozici 4+kk s dvěma garážemi, terasou a okrasnou zahradou se nachází v zástavbě rodinných domů s výhledem na město, na klidném místě, který je od centra vzdálené pouze několik minut.

Rodinný dům má jihozápadní orientaci a je celodenně příjemně prosvětlen a osluněn, plastová okna vybavena žaluziemi. V prvním nadzemním podlaží jsou umístěny kromě hlavního vstupu, a technického zázemí 2 prostorné garáže (39 a 21 m2). V druhém nadzemním podlaží, které je v úrovni zahrady, je hlavní obytná místnost s kuchyňským, jídelním a obývacím koutem - celkem 41m2 a sociální zařízení. Kuchyňský kout vybaven linkou a elektrospotřebiči dle foto. Obývací část rodinného domu lze vytápět také krbovými kamny. Z tohoto obývacího prostoru je přístupná terasa ( 24m2) nad jednou z garáží a okrasná zahrada, rovněž s terasou, příjemně rozšiřující obytný prostor denní části. V podkroví, přístupném po dřevěné schodišti, jsou samostatné 3 pokoje (9, 13 a 14m2) a koupelna s WC. V těchto pokojích zabudovány vestavěné skříně, poskytující dostatek úložného prostoru.
Nemovitost je vybavena svítidly a podlahovinami. Vše zhotoveno s maximální řemeslnou pečlivostí, vkusně a citem pro detail. Vytápění zajištěno plynovým kotlem. Celková plocha oploceného pozemku je 511 m2. Rodinný dům poskytne budoucím obyvatelům pohodlné komfortní bydlení s veškerým zázemím, bezpečí i potřebné soukromí.

Volný k nastěhování od 1. 12. 2018.

Podmínky pronájmu: nájem 17.000,-Kč + zálohy za služby 4.500,-Kč, kauce - 34.000,-Kč, provize RK - 17.000,-Kč

Ing. Lenka Lequin

 RE/MAX Future

lenka.lequin@re-max.cz

+420 605 825 147