Pronájem vily - Na Hrázce - Hradec Králové

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím k pronájmu prosluněnou, prostornou vilu o dispozici 7+kk, s vnitřním bazénem, se dvěma koupelnami, s terasou, garáží, druhým parkovacím stáním na pozemku vedle garáže. Vila stojí na pozemku s celkovou výměrou 851 m2, zastavěná plocha činí 205 m2, užitná plocha vily je 420 m2.Vila je skvěle přizpůsobena současným nárokům na nadstandardní bydlení, situována ve vyhledávané městské čtvrti Malšovice v Hradci Králové.

Dispoziční řešení:
1PP - technické zázemí a další prostory např. pro fitness, domácí kino atd.
1NP - prostorná vstupní hala s velkoryse řešenými vestavěnými skříněmi, WC, technické zázemí a vnitřní vyhřívaný bazén o velikosti 6x3m
2NP - prostorný obývací pokoj s plynovým krbem, který díky propojení s nadstandardně vybaveným kuchyňským koutem a prosklenou jídelnou s výhledem a přístupem na zahradu, vytváří ojedinělou vzdušnou atmosféru tohoto bydlení
3 NP - 2 samostatné pokoje, koupelna, terasa, lodžie - první pokoj se vstupem na lodžii, který je orientován na předzahradu, druhý pokoj se vstupem na terasu o velikosti 40 m2, orientovaný na zahradu. Z obou pokojů je přístupná koupelna s vanou, WC a bidetem.
4NP - dva samostatné pokoje, koupelna se sprchovým koutem
Vila je vybavena elektrickými venkovními žaluziemi, klimatizací, solárními kolektory. Vytápění domu a ohřev vody zajišťují plynový kotel a solární kolektory. Voda a kanalizace jsou městské, podlahy tvořeny kombinací plovoucí podlahy a dlažby.
Součástí nemovitosti je garáž pro jedno vozidlo, kolárna a další kryté stání na pozemku. Na zahradě za domem se nachází posezení s možností přístupu do vnitřního bazénu přes rozevírací prosklenou stěnu. Zahrada je osázena okrasnými dřevinami.
Před domem je možnost dalšího bezplatného parkování. Vila je ihned k pronajmutí.

Podmínky pronájmu: nájem - 35.000,-Kč + zálohy za služby/ měsíc, kauce - 70.000,-Kč
Plyn a elektřina se přepisují na nájemce.


Ing. Lenka Lequin

 RE/MAX Future

lenka.lequin@re-max.cz

+420 605 825 147