O mně

Rychle

Férově

Profesionálně

Pokud chcete svoji práci dělat dobře, musí Vás bavit a dávat Vám radost. Práce realitní makléřky pro mě není povolání v klasickém slova smyslu, je to můj životní styl.

Po ukončení studia na VŠE Praha jsem se rozhodovala, jakým profesním směrem se dát. Nakonec jsem začala u jedné mezinárodní společnosti v automobilovém průmyslu v oddělení logistiky. Automobilový průmysl mě provázel velký kus mého života. Pracovala jsem jako pracovník logistiky, nákupčí, školitel informačního systému SAP.

Vzala jsem si Francouze a tak jsme se na pár let odstěhovali do Burgundska. Před začátkem povinné školní docházky našeho syna jsme se definitivně rozhodli, že chceme žít v Čechách. Vrátila jsem se i se svou rodinou do mého rodného města Hradce Králové. A jsme tady šťastni.

Jednoho dne jsem opustila pevnou pracovní dobu a stálý příjem a zaklepala na dveře realitní kanceláře. Stala jsem se realitní makléřkou RE/MAX Future v Hradci Králové. Má práce a spokojení klienti mě posouvají stále dál. Abych svou práci dělala dobře, neustále se vzdělávám. Proto mohu mým klientům pomoci ve všech otázkách spojených s prodejem či pronájmem jejich nemovitosti. Zakládám si na důvěře, férovém jednání a přátelském přístupu.

Jsem komunikativní, sportovní typ. Jsem aktivní sportovec. Mým velkým koníčkem je běhání. Díky němu jsem se stala člověkem, který se nevzdává před cílem, dříčem, vytrvalcem.

Když zrovna nepracuji, tak mě můžete potkat v lese, na horách, s dcerou v bazénu nebo se synem na hokejovém stadionu.