O mně

Jsem realitní makléřka společnosti RE/MAX Future v Hradci Králové. Klientům pomáhám při prodeji, koupi i pronájmu nemovitostí v Hradci Králové a okolí. Poskytuji komplexní a individuální servis, včetně právního servisu a hypotečního poradenství. Zakládám si na důvěře, férovém jednání, přátelském přístupu, kvalitě a mém 100% nasazení při každém realitní obchodu.

Pokud chcete svoji práci dělat dobře, musí Vás bavit a dávat Vám radost. Práce realitní makléřky pro mě není povolání v klasickém slova smyslu, je to můj životní styl.

Má práce a spokojení klienti mě posouvají stále dál. Abych svou práci dělala dobře, neustále se vzdělávám. Proto mohu mým klientům pomoci ve všech otázkách spojených s prodejem či pronájmem jejich nemovitosti.

Jsem komunikativní, sportovní typ. Jsem aktivní sportovec. Mým velkým koníčkem je běhání. Díky němu jsem se stala člověkem, který se nevzdává před cílem, dříčem, vytrvalcem.

Když zrovna nepracuji, tak mě můžete potkat v lese, na horách, s dcerou v bazénu nebo se synem na hokejovém stadionu.Realitní vzdělání

Lenka Lequin realitní makléř Hradec Králové
Lenka Lequin realitní makléř Hradec Králové

Jsem certifikovaná makléřka 2. stupně. Ocenění Certifikovaný makléř 2. stupně je uděleno, pokud makléř prokáže v kategorizačním testu RE/MAX hlubší znalosti z oblasti Realitní právo, Procesy realitního makléře, Ekonomika a finance, Informační technologie. Své znalosti musí prokázat každé 2 roky v tzv. ověřovacím testu.
Realitní profesionál I. - vzdělávací program RE/MAX Akademie

Klikněte a můžete začít psát. Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure.

Realitní ocenění

Makléř měsíce leden 2019 RE/MAX Future
Makléř měsíce leden 2019 RE/MAX Future
Makléř měsíce únor 2019 RE/MAX Future
Makléř měsíce únor 2019 RE/MAX Future

Akce s RE/MAX Future

Během léta se s kolegy z naší realitní kanceláře RE/MAX Future účastníme různých akcí, na kterých děláme radost dětem i jejich rodičům.

Kde mě najdete?