O mně

Jsem realitní makléřka společnosti RE/MAX Future v Hradci Králové. Klientům pomáhám při prodeji, koupi i pronájmu nemovitostí v Hradci Králové a okolí. Poskytuji komplexní a individuální servis, včetně právního servisu a hypotečního poradenství. Zakládám si na důvěře, férovém jednání, přátelském přístupu, kvalitě a mém 100% nasazení při každém realitní obchodu.

Pokud chcete svoji práci dělat dobře, musí Vás bavit a dávat Vám radost. Práce realitní makléřky pro mě není povolání v klasickém slova smyslu, je to můj životní styl.

Má práce a spokojení klienti mě posouvají stále dál. Abych svou práci dělala dobře, neustále se vzdělávám. Proto mohu mým klientům pomoci ve všech otázkách spojených s prodejem či pronájmem jejich nemovitosti.

Jsem komunikativní, sportovní typ. Jsem aktivní sportovec. Mým velkým koníčkem je běhání. Díky němu jsem se stala člověkem, který se nevzdává před cílem, dříčem, vytrvalcem.

Když zrovna nepracuji, tak mě můžete potkat v lese, na horách, se synem na hokejovém stadionu, s dcerou na bazénu nebo při focení a natáčení videí v Hradci Králové. Realitní vzdělání a ocenění

Lenka Lequin realitní makléř Hradec Králové
Lenka Lequin realitní makléř Hradec Králové

Mám ráda Hradec Králové, ráda fotím a natáčím videa (a to nejen nemovitosti, které nabízím k prodeji či pronájmu). Proto jsem si na YouTube založila kanál Hradec Králové - Salón republiky, abych vám mohla přinášet pohledy na toto krásné město mýma očima.

Akce s RE/MAX Future

Během léta se s kolegy z naší realitní kanceláře RE/MAX Future účastníme různých akcí, na kterých děláme radost dětem i jejich rodičům.

Kde mě najdete?