Reference klientů

Spokojený klient je pro mě obrovská síla, která mě nakopne a žene dál. Moc si toho vážím a děkuji :-)

Mirek Š.

Smiřice

"Velké poděkování paní ing. Lequin, za skvěle odvedenou práci, Vše vždy konzultováno a perfektně provedeno. Oceňuji rychlost prodeje a velmi příjemné vystupování. Děkuji " 

Jana a Jaroslav Vávrovi

Hradec Králové

"Ing. Lequin má nejen profesionální, ale i lidský přístup ke klientům. Dokáže nastavit požadavky prodávajícího i kupujícího tak, aby byly komfortní pro obě strany.
Je flexibilní a přestože se v našem případě objevily nenadálé a nestandartní překážky, vyřešila je správně a bez časové prodlevy. Rozhodně doporučujeme ke spolupráci k úspěšnému prodeji/nákupu nemovitosti." 

Milan K.

Hradec Králové

"Vše okolo prodeje našeho bytu proběhlo úžasně, jsme velmi spokojeni se službami Vaší makléřky paní Lenky Lequin, byla příjemná, milá, obětavá, prostě profesionálka, kdykoliv k dispozici, nehleděla na čas, a to ani o víkendu. Děkujeme za vše." 

Karlová

Hradec Králové

Dobrý den, hledala jsem rok a půl ideální byt pro sebe a své děti. Setkala jsem se za tu dobu s mnoha různými makléři z jiných realitek a zkušenosti to byly opravdu "draze vykoupené..." Co se týče Vaší firmy, mohu zkonstatovat, že jsem se setkala s úžasným, profesionálním přístupem a to od prvního dne až do přepisu energií na samém závěru... Ještě jednou moc děkuji a přeji spoustu stejně nadšených klientů."

M.K.

Hlušice

"Paní Lenka Lequin s námi výborně spolupracovala po celou dobu prodeje. Její nadhled a vše pořešit dle našich představ byl na předním místě. Doporučuji všem kdo se potýká s prodejem nemovitostí bez zkušenosti ať se nebojí oslovit tuto výbornou paní makléřku, poradí a pomůže ve všem co třeba. Lépe jsme si nemohli vybrat ." 

Marie S.

Blešno

"Velmi si vážím toho, že jsem se díky prodeji domu seznámila s paní Ing. Lequin - vážím si nejen jejího absolutně profesionálního přístupu /ať už je to poctivost, slušnost, rychlé a spolehlivé jednání/ ale také jejího velmi milého, lidského jednání. Vše díky ní proběhlo naprosto perfektně!

Potřebujete i vy moji realitní pomoc 

Vyplňte všechny potřebné údaje a ozvu se vám co nejdříve zpět.